Welcome to our Community
Wanting to join the rest of our members? Feel free to sign up today.
Sign up

Hi from Budapest

Szia! Köszi a válaszod! Sajnos a wifis gépek m8nd küzdenek az irányíthatósággal a gyenge jelek miatt. Nekem tetszik ez az Anafi. Kicsi,könnyű és mégis jó a repülési ideje. Neten sajnos vsn fent jó és rosdzkéö és videóminőség is. A 25 fps jó,mert azon nem szaggat Európában a videó. Szerinted a DJI spark vagy mavic air stabilabb ettől? A szervizelésétől tartok még,ha szükség lenne rá,mert ritka itthon. Bécsben mos 570 euró. Gondolom te akciósan vetted. Lehet kérdezek még,ha nem gond. Bocs,de valamiért átírja az oldal a szövegemet.

üdv, Attila
Van 4k-ban is felvételem de azt nem töltöm fel, nagyon nagy. toldacuccot linken át tudom küldeni ha akarod és adsz címet hova
 
I know it must be easier to post in your native language but please try to use google translate as we are a English speaking forum.
 
Dear All, I'm just started with my new Anafi.... Try to connect first. Cat S60 always shut down the Freeflight 6 :-(
Szia!

Üdvözlet neked Fejér megyéből (Lepsény) :)

Láttam a videókat szépek lettek! Milyen az Anafi? Írnál róla pár mondatot majd?
Nagyon szemezgetek vele. Jobb mint pl.Mavic air?

Válaszod előre is köszönöm!
Szép napot! (y):)


Welcome to Fejér County (Lepsény) :)


I saw the videos are nice! What is Anafi? Will you write a few sentences about it?

I look at him very much. Better than mavic air?


Thank you in advance for your answer!

Have a nice day!
 
Szia, fogalmam sincs, a másikat nem ismerem. Sajnos nekem továbbra is távirányítási gondjaim vannak. CatS60 mobilon lefagy az FF6 néha. Samsung TabA-n fekete lesz a képernyő néha. Friss firmware minden. Amikor megy akkor jónak tűnik. Nem merek vele látótávon kívül menni, mert ha lefagy, akkor félek nem tudom visszahozni. Azért ezt vettem, mert ez az első drónom, nem akartam egy drágábbat összetörni. Eddig szerencsére egyben van, de valahogy nem bízok benne. Sajnos a többiek fórumába is beleolvastam, azok sem tökéletesek. Gyártónak írtam, kértem adjon infót melyik mobil tesztelt és stabil. Sajnos azt válaszolta mindennel kompatibilis, nincs ajánlott mobil típus. De ez nem igaz. Én csak olyan drónt engedélyeznék, aminek gyárilag megbízható, tesztelt irányító eszköze van. Nekem ez instabil játék. Holnap ha az idő engedi kipróbálom az FF6 helyett a Pix4D vezérlést.

Hi, I don't know the mavic. Unfortunately, I still have controller software problems. FF6 sometimes freezing on a CatS60 mobile. On the Samsung TabA, the screen will be black sometimes. Fresh firmware all. When it goes, it looks good. I dare not go out with him, because if it freezes, I'm afraid I can't bring it back. That's why I bought it because this is my first drone, I didn't want to crush a more expensive one. So far, luckily, he's in one, but I don't trust him. Unfortunately, I read it in the forum of the others, they are not perfect either. I wrote to a manufacturer that I asked for information on which mobile was tested and stable. Unfortunately, he replied everything is compatible, not specified recommended mobiles. But this is not true. I would only allow a drone that has a reliable, tested control tool at the factory. This is an unstable game for me. Tomorrow if the weather allows me lets me try Pix4D instead of FF6.
 
  • Like
Reactions: ZotyAdry
Szia! Értem.

Hát képzeld én Bebop 2-es drónommal szívtam kb.egy hónapot. Mert a legújabb Ffpro applikációbol felszállás után csak úgy kilépett :)Follow me sem működött.
Nagyon idegesítő volt.Aztán olvasgattam a fórumot,és valaki írta hogy a régebbi 5.2.2-es Ffpro szépen működik.Láss csodát ma ki is próbáltam ,és minden okés vele.Érdemes kipróbálni régebbi appot is.
Ha összeomlik az app akkor is vissza fog jönni! Próbálgatni kell a különböző verziós appokat.
Vannak gondok a Parrot-nál sajnos .
Jó reptetést üdv

Hello! I understand.


Well, I imagine I was drinking Bebop 2 for about a month. Because after the most recent Ffpro application, he stepped out of the way :) Follow me didn't work.

It was very annoying. Then I read the forum and someone wrote that the older 5.2.2 Ffpro is working fine. I have been trying out a wonderful miracle today and it's okay with it.

If you crash the app you will even come back! You should try different versions of apps.

Unfortunately, there are some problems with Parrot.

Welcome to a good flight
 
Reggeli tetőfedés ellenőrzésem, könnyű így a hiányzó kúpcserepeket megszámolni, ezeket építem most.

Work at the construction site. Easy to check the missing roof tiles.

 
  • Like
Reactions: ZotyAdry
Hi guys, I started the pix4d on the building site. Learning... When a mission ended automaticly, How can I add more photo to the 3d modelling to make facades which is not seen from above?
1317
1318
1319
 

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
5,307
Messages
45,090
Members
8,004
Latest member
gearsgood